RARYTASY TO WSPÓLNY PROJEKT KRZYSZTOFA SZULCZYKA I JEGO CÓRKI ALICJI. KRZYSZTOF JEST RZEMIEŚLNIKIEM O UNIKATOWEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIU, KTÓRY OD LAT SPECJALIZUJE SIĘ W RENOWACJI I PRZYWRACANIU DO UŻYTKU PRZEDMIOTÓW UŻYTKOWYCH Z METALI. ŻYCIE ZAWODOWE ALICJI OD ZAWSZE ZWIĄZANE BYŁO Z INTERNETEM ORAZ SŁOWEM.

 

Z CHĘCI POŁĄCZENIA OBU ZAINTERESOWAŃ ZAWODOWYCH STWORZYLIŚMY MIEJSCE, W KTÓRYM CHCEMY ZARAŻAĆ PASJĄ I WIEDZĄ NA TEMAT NARODZIN WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO. NASZYM CELEM JEST WYDOBYCIE PRAKTYCZNEGO ZASTOSOWANIA PRZEDMIOTÓW PLATEROWANYCH I SREBER SPOD KURZU PCHLICH TARGÓW I GALERII SZTUKI. WYSELEKCJONOWANE PRZEZ NAS PRZEDMIOTY ŁĄCZYMY Z NOWOCZESNYM DESIGNEM, RATUJEMY OD PRZETOPIENIA NA SUROWIEC I ZAMAZANIA ICH HISTORII.

 

RARYTASY.COM.PL TO CONCEPT STORE. W NASZYM AUTORSKIM KATALOGU ZNAJDĄ PAŃSTWO WYŁĄCZNIE TAKIE PRODUKTY, KTÓRE UZNALIŚMY ZA GODNE REKOMENDACJI. CECHUJE JE SYGNATURA NAJSŁYNNIEJSZYCH FABRYK LUB ZŁOTNIKÓW, UNIKATOWOŚĆ WZGLĘDEM OFERTY RYNKOWEJ LUB INTERESUJĄCY KUNSZT, STYL LUB RZEMIOSŁO. WSZYSTKIE PRZEDMIOTY WYCENIAMY ZGODNIE Z WARTOŚCIĄ SREBRA I DOBRYMI PRAKTYKAMI BRANŻY.

 

DO WSPÓŁTWORZENIA KATALOGU ZAPROSILIŚMY PRZYJACIÓŁ KRZYSZTOFA, BRANŻOWYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW I KOLEKCJONERÓW. KORZYSTAJĄC Z UNIKATOWYCH MOŻLIWOŚCI SELEKCJI REALIZUJEMY RÓWNIEŻ ZAMÓWIENIA SPECJALNE, RÓWNIEŻ Z MYŚLĄ O PREZENTACH NA WYJĄTKOWE OKAZJE (PREZENTY ŚLUBNE, ROCZNICOWE, INWESTYCJE).

 

ZACHĘCAMY DO PODAROWANIA ZABYTKOWYM PRZEDMIOTOM NOWEJ FUNKCJONALNOŚCI I NOWEGO ROZDZIAŁU W ICH DŁUGIEJ HISTORII.