Pragniemy, aby zakupy dokonywane w naszym sklepie były wyjątkowe i zgodne z indywidualnymi gustami. Z myślą o Klientach, którzy poszukują unikatowych prezentów dla bliskich, znajomych lub partnerów biznesowych przygotowaliśmy wyjątkową usługę. Z pomocą naszych rynkowych ekspertów (sprawdzonych fachowców, handlarzy i kolekcjonerów) realizujemy indywidualne zamówienia specjalne.

Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu ze srebra lub metali (cyna, platery) i chcesz zdać się na wiedzę specjalistów prześlij nam planowany budżet i opis zamówienia. Wystarczy, że opiszesz preferencje dotyczące wyglądu przedmiotu lub zestawu albo jego przeznaczenie (do alkoholi np. karafka na nalewkę, cukiernica, patera, zestaw sztućców na prezent ślubny itp).

Wycenimy i dostarczymy zamówienie zgodne z indywidualnymi preferencjami. Za sprawą opisu przedmiotu skonsultowanego z ekspertem podarujesz nie tylko sam przedmiot, ale i wiedzę na temat jego historii i pochodzenia, a także materiału i stylu, w jakim został wykonany.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami:

info@rarytasy.com.pl

formularz kontaktowy