PRZESYŁKI KRAJOWE

Państwa zakupy są nadawane w przeciągu 24h od zaksięgowania. Czas dostawy zależny jest od wybranej formy przesyłki - w każdym przypadku nie przekracza 2 dni roboczych. Każdy produkt jest starannie zabezpieczony przez ewentualnymi uszkodzeniami w procesie przesyłki.

Odbiór w paczkomacie InPost

Przesyłka trafia do Paczkomatu następnego dnia roboczego po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj do 48h od złożenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z jednodniowym opóźnieniem.

Kurier InPost

W trosce o bezpieczeństwo przesyłek zaufaliśmy firmie InPost. Kurier dostarczy Państwa zamówienie następnego dnia po nadaniu, czyli zazwyczaj 48h od złożenia zamówienia.

Odbiór osobisty

Możliwy jest odbiór osobisty zamówienia w Warszawie. W przypadku wyboru tej formy odbioru zamówienia prosimy o kontakt mailowy: info@rarytasy.com.pl

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

  • Wysyłka zagraniczna możliwa jest tylko na terytorium Unii Europejskiej. Koszt przesyłki wynosi 50 zł.

WARUNKI WYSYŁKI

1. Sprzedawca będzie realizował wysyłkę zamówionego Towaru w formie przesyłki kurierskiej (w tym systemu paczkomatów) za pośrednictwem Dostawcy.

2. Wysyłka za pośrednictwem Dostawcy jest realizowana w ciągu 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy w przypadku płatności przelewem bankowym lub kartą. Do czasu tego nie wlicza się sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy w Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Aktualny koszt dostarczenia Towaru podany jest na stronie internetowej Sklepu.

4. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu Towaru wynikające z przyczyn przez siebie niezawinionych, o ile jest to dozwolone przez przepisy prawa.

5. Wszystkie przesyłki są kontrolowane przez Sprzedawcę i pakowane przy pomocy folii z naklejonymi logo Sprzedawcy. Jeżeli do Klienta dotrze przesyłka z uszkodzoną taśmą wskazująca na ingerencję osób trzecich, Klient powinien odmówić przyjęcia takiej przesyłki.

6. Klient ponosi odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe i celne wynikające z dostawy przesyłki poza terytorium Unii Europejskiej.